Tematy związane z aranżacją, budową i urządzaniem ogrodu
#3427 przez Magikwogrodzie
Cz cze 27, 2019 10:37 am
Jest to bardzo duży koszt jeżeli chodzi o taki system nawadniający. Tym bardziej, że później takie rury umieszczone pod ziemią trzeba jakoś ochronić przed mrozami. Np. wypompować wodę. Więc to też nie jest tak, że taki system nie jest całkowicie nieobsługiwalny. Chyba wolę o wiele taniej założyć sterownik przepływu wody i szeregowo ustawić zraszacze. Mam już nawet wybrany model CH-KT230B, wydaje mi się że będzie odpowiedni.
#11880 przez Jarkoss32
Wt sty 05, 2021 1:17 pm
Wiesz co akurat jeżeli zabieracie się za stworzenie porządnego systemu nawadniania w swoim ogrodzie to warto zajrzeć do oferty sklepu https://www.centrumnawadniania.com/ gdzie będziecie mogli znaleźć wysokiej jakości rozwiązania gotowe w zależności od danej powierzchni ogrodu, ale również elementów jej składowych. Do tego licząc na konkurencyjne ceny, jak i wsparcie ze strony specjalistów którzy na pewno skutecznie Wam w tym zakresie pomogą.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze